Opakowania tekturowe

Słowa kluczowe: opakowania kartonowe, pudełka kartonowe, opakowania tekturowe, pudełka tekturowe, producent opakowań Warszawa, producent opakowań mazowieckie, producent opakowań kartonowych, producent opakowań tekturowych

Opakowania tekturowe- Zabraniec

Opis strony Opakowania tekturowe:
Producent opakowań tekturowych Viki Family z woj. mazowieckiego, oferuje opakowania tekturowe, przygotowane pod indywidualne potrzeby klienta. Dowolny wymiar, szybka realizacja, wysoka jakość to cechy naszych opakowań kartonowych.
Oferujemy kompleksowe rozwiązania - przygotujemy projekt, wykonamy i kompleksowo przetestujemy prototyp, po akceptacji wyprodukujemy odpowiednią partię opakowań tekturowych i dostarczymy gotowy produkt do odbiorców z Warszawy i woj. mazowieckiego. Nowoczesny park maszyn, długoletnie doświadczenie i posiadane certyfikaty gwarantują najwyższą jakość naszych opakowań kartonowych. Producent Opakowań Tekturowych Viki Family wykonuje opakowania kartonowe w zakładzie produkcyjnym w Warszawie od 1981 r. Dziś, dzięki wysokiej jakości oferowanych produktów, wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań, oraz zespołowi doświadczonych specjalistów, to czołowy producent opakowań kartonowych. Produkuje opakowania klapowe i fasonowe z tektury falistej i litej, z nadrukiem fleksograficznym lub offsetowym (pudełka kaszerowane). Szeroki park maszynowy pozwala na produkcję opakowań w dowolnym wymiarze i fasonie, w niewielkim nakładzie oraz gwarantuje krótki termin realizacji. [URL=http://viki.com.pl/415-437/]Pudełka tekturowe[/URL] to uniwersalny produkt do pakowania wszelkiego rodzaju towarów, są lekkie, trwałe i co równie ważne, w pełni biodegradowalne. Używa się ich do zabezpieczenia towarów w czasie transportu, do przechowywania w magazynie, ale również jako opakowania sprzedażowe. Można je stosować jako opakowania zbiorcze i dla pojedynczych produktów. Obecne technologie pozwalają przygotować atrakcyjne wizualnie pudełka kartonowe, które przyciągną oko klienta. Pudła kartonowe również często mają drugie życie, są np. niezastąpione przy przeprowadzkach, czy przechowywaniu rzadko używanych sprzętów w prywatnych domach i mieszkaniach, jak również w firmach.

Opakowania tekturowe

Kategoria: Produkcja

Podkategoria: Opakowania i palety

Miasto: Zabraniec

Ulica nr: Ul. Okuniewska 3

Kod pocztowy: 05-079

Województwo: Mazowieckie

Tel. 22 380 61 34

Tel.kom. 603 940 475

Faks: 22 380 61 39

Zapraszamy na  
naszą stronę ->
https://viki.com.pl/oferta/

Pokaż na mapie mapa

Oferta firmy: Produkujemy opakowania tekturowe klapowe, fasonowe i ozdobne, z tektury litej i falistej, z nadrukiem fleksograficznym lub offsetowym (pudełka kaszerowane). Opakowanie może zaprojektować od podstaw, lub można skorzystać z gotowych wzorów opakowań przygotowanych do konkretnych zastosowań. Posiadamy gotowe wzory m.in. pudełka wysyłkowe dla branży e-commerce, pudełka archiwizacyjne, koperty tekturowe, kartony do przeprowadzki i inne. Korzystanie z gotowych rozwiązań jest tańsze, ze względu na brak kosztów przygotowania produkcji.
Oferujemy również kratki, przekładki, usztywniacze i wypełniacze – wszystkie niezbędne elementy do pakowania, gwarantujące bezpieczeństwo zapakowanych przedmiotów.


 

Wpis nr 3137- Opakowania tekturowe- wzmocnij i polub ten wpis... Zobacz jak ->


Data dodania wpisu: 2020-10-20

Wyświetleń wizytówki 532

Wpis standard


Zobacz także:
Wpisy w kategorii- Produkcja:

Chespa Sp. z o.o.
Nasza firma jest obrazem dynamicznego rozwoju nowoczesnych technologii w High Quality Flex ...

Wizytówka strony.

Administrator katalogu Regulamin Rejestracja Zaloguj |  + |