Limuzyna Hummer Wrocław

Słowa kluczowe: limuzyna Wrocław, Wrocław limuzyna, wieczór kawalerski Wrocław, wieczór panieński Wrocław, kawalerski Wrocław, panieński Wrocław, wynajem limuzyny we Wrocławiu

Limuzyna Hummer Wrocław- Wrocław

Opis strony Limuzyna Hummer Wrocław:
Organizacja imprezy na wieczór kawalerski czy panieński w mieście Wrocław to nie lada wyzwanie. Tak naprawdę jest bardzo dużo rzeczy do zrobienia. Po pierwsze musicie określić jaką atrakcję na wieczór kawalerski chcielibyście zorganizować dla ukochanej Wam osoby.

Druga sprawa to kwestia budżetu. A więc po drugie sprawdzamy czy tak naprawdę Was stać na limuzynę - a konkretnie wynajem limuzyny we Wrocławiu. Więc liczymy czy faktycznie jesteśmy w stanie zapłacić 700 zł za wynajem limuzyny HUMMER.

Limuzyna Hummer to jedyna limuzyna na wieczór kawalerski która pomieści 15, 20 osób. A więc po trzecie - sprawdzawmy ilu Was w ogóle jest. Jeśli więcej niż 13 osób - limuzyna hummer na wieczór kawalerski będzie idealna.

Limuzyna Hummer Wrocław

Kategoria: Rozrywka

Podkategoria: Organizatorzy imprez

Miasto: Wrocław

Ulica nr: Świętego Antoniego 25

Kod pocztowy: 50-073

Województwo: Dolnośląskie

Zapraszamy na  
naszą stronę ->
http://hummerwroclaw.pl

Zatrudnionych: 1

Pokaż na mapie mapa

Oferta firmy: Wynajem limuzyny we Wrocławiu to przede wszystkim takie pojazdy jak: limuzyna hummer, imprezowy autobus, party nyska - a więc limuzyna retro (retro nyska), oraz standardowa limuzyna. Mamy w zanadrzu również takie limuzyny jak przedłużana i najdłuższa. Co ważniejsze, jedynie limuzyna HUMMER pomieści bardzo dużo osób (15, 20). Jeśli więc organizujecie wieczór panieński czy wieczór kawalerski w mieście Wrocław to świetnie trafiliście!

Osoba do kontaktu- Kamil


 

Wpis nr 3134- Limuzyna Hummer Wrocław- wzmocnij i polub ten wpis... Zobacz jak ->


Data dodania wpisu: 2020-09-08

Wyświetleń wizytówki 709

Wpis standard


Zobacz także:
Wpisy w kategorii- Rozrywka:

Proce i Pestki
Sklep Proce i Pestki to raj dla miłośników strzelectwa. Prowadzimy zarówno sprzedaż intern ...

Wizytówka strony.

Administrator katalogu Regulamin Rejestracja Zaloguj |  + |