Wpisy "Standard" opubliowane na fejsie i skuteczność reklamy na facebooku

Strona główna >>

Taki wpis dociera do wszystkich obserwujących nasze profile

Poniżej znajdują sie wpisy "Standard" dodane na fejsie i innych mediach społecznościowych.

Zobacz jaka jest skuteczność reklamy na facebooku.
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany. Przygotuj dane logowania login i hasło. Jeżeli jeszcze nie jesteś koniecznie się zarejestruj. Obecność w tych miejscach jest wymagane dla pozycjonera.
Jeżeli otrzymałeś maila o zaakceptowaniu wpisu znajdź go na poszczególnych portalach widocznych poniżej. Sprawdź, czy link znajdujący się w treści na fejsie jest prawidłowy i prowadzi do wpisu w katalogu. Jeżeli jest błąd opisz go w dziale kontakt katalogu.
Dodaj komentarz (kilka zdań- na facebooku ...) nawiązujący tematycznie do treści wpisu z linkiem do Twojej strony. To bardzo ważne. Spam będzie usuwany.

Zwiększasz w ten sposób zasięg publikacji- będą go oglądać twoi znajomi i obserwujący.
Zajmuje to tylko kilka minut i jest za darmo, ale ma ogromne znaczenie.

Każda aktywność jest rejestrowana. Zaznaczasz w ten sposób dobre treści w internecie- przecież Twój wpis do takich należy. Jest duża szansa, że kogoś Twoja oferta zainteresuje i poleci np. znajomemu.

Publikacja treści wpisu na stronach socjal media podnosi parametry wpisu na blogu lub w katalogu- zobacz skuteczność reklamy na facebooku w przeprowadzonym teście czytaj na blogu

Linki z naszych social media skupiają się na Twoim wpisie, co zwiększa moc odnośnika bezpośredniego do strony www

Feedburner

Feedburner to czytnik RSS firmy Google. Sprawdź czy odnośnik do wpisu w katalogu działa poprawnie. Tu nie można dodać komentarza.
http://feeds.feedburner.com/iswift/yZYH

Bloglovin

Strony www i firmowe zgłaszane do naszego katalogu jako wpisy standard, pojawiają się z tytulem strony i swoim opisem na platformie bloglovin. Jest to serwis grupujący blogi z różnych kategori i mający ogromną ilość czytelników. Z tego powodu nasz katalog również pojawił się tutaj z treściami z naszych wpisów. Oczywiście liczymy na zwiększenie ruchu na wizytówkach naszych klientów.
Kliknij buton z napisem "bloglovin" i zobacz jak to wygląda.

Follow

Facebook

Wyszukaj wpis przeciągając okno w dół, dodaj komentaż, polub lub prześlij zajomemu.

O tym, że jest na naszej stronie na fejsie nowa reklamowana strona, face wysyła maile do obserwujących nasz fanpage. Zobacz jak wygladają takie maile- facebook wysyła maile do obserwujących .

Strona główna >>