Strona głównauslugi

Porównaj ceny i cennik usług księgowych w kilku biurach rachunkowych

Data: 2021-01-30, Data edycji: 2021-01-30

Zakres usług księgowych biura księgowego Znany Księgowy dobierany jest indywidualnie do każdego przedsiębiorcy. Działamy w branży od 2004 roku. Działamy w całej Polsce. Wszystkie nasze lokalizacje umiejscowione są na terenie naszego kraju, znajdziesz je na naszej stronie www.

Oferta biura księgowego Znany Księgowy


Z przedsiębiorcami kontaktujemy się drogą elektroniczną. Taka forma kontaktowania się zarówno z przedsiębiorcami, jak również instytucjami umożliwia szybciej rozwiązać napotykane trudności. Przy zawarciu umowy, jak i później w trakcie współpracy mogą państwo zobowiązać biuro rozliczeniowe do odbioru dokumentów w siedzibie firmowej. Dokumenty księgowe mogą być także dostarczane do nas za pośrednictwem kuriera. Opracowując dokumenty, rozmawiamy z naszymi klientami telefonicznie i przez komunikatory internetowe. Przy podpisywaniu umowy współpracy klient może zdecydować także o miejscu przetrzymywania dokumentacji. Oferowane przez nas usługi minimalizują ryzyko wystąpienia działań niezgodnych z prawem, co przekłada się na wyeliminowanie nieprzewidzianych wcześniej kosztów, będących konsekwencją nieodpowiedniego ewidencjonowania zdarzeń gospodarczych oraz wadliwego prowadzenia księgowości firmowej.

Zakres działalności


Biuro rachunkowe Znany Księgowy świadczy usługi dla przedsiębiorstw indywidualnych, jak również podmiotów o bardziej złożonej formie prawnej. Obsługiwane są firmy o różnym profilu prowadzonej działalności: handlowym, produkcyjnym, usługowym oraz zróżnicowanej wielkości. Od wielu lat szereg dokumentacji do us i zus przesyłamy za pomocą podpisu elektronicznego. Zajmujemy się pełną obsługą firm, jak i osób indywidualnych prowadzących działalność gospodarczą. Swoje usługi księgowe proponujemy zarówno nowo powstającym podmiotom, którym potrzebna jest pomoc przy zakładaniu czy rejestrowaniu działalności gospodarczej, jak i podmiotom istniejącym już w branży od dłuższego czasu. Oferujemy również dodatkowe czynności dodatkowe, wykonywane na podstawie indywidualnych uzgodnień z klientem. Usługi z zakresu obsługi kadrowo-płacowej stanowią uzupełnienie w stosunku do prowadzonej dla przedsiębiorcy księgowości. Proponowane są wyłącznie tym podmiotom, które zlecą do naszego biura księgowego prowadzenie ewidencji księgowych. Nasze biuro darzy zaufaniem coraz to więcej klientów. Dołącz do nas również ty! Serdecznie zapraszamy do współpracy i odwiedzenia portalu- https://znany-ksiegowy.pl . Jeśli mieszkasz na śląsku i szukasz biura księgowego, zobacz tutaj - https://znany-ksiegowy.pl/slaskie . Każdy, kto z nami współpracuje jest zadowolony i ma atrakcyjną cenę na usługi księgowe.

Przeczytaj również:

Twoje-okna.com producent okien i drzwi drewnianych, PCV i aluminiowych Na nasze wyroby dajemy 10-letnią gwarancję. Zobacz ofertę.